Na Placu Grunwaldzkim w Katowicach odbył się kolejny koncert w ramach cyklu Katowice Street Blues. Przed publicznością wystąpiło trio Głuch–Łapka–Głuch, prezentując bluesowe brzmienia w kameralnej plenerowej atmosferze. Wydarzenie było częścią letniego projektu kontynuującego tradycję „Bluesa na Mariackiej”.